СЪБИТИЯ

Thursday, 17 April
THE BEST OF 70’s 80’s 90’s
THE BEST OF 70’s 80’s 90’s с DJ който най-много разбира от тази музика ДАНЧО “СТЪЛБИЦАТА” и всички видове уиски са 40лв за бутилка. Без отлежалите разбира се.

Friday, 18 April
DANCE & ROCK NIGHT : SMALL HALL - KARAOKE NIGHT
Karaoke Night @ RocknRolla

Saturday, 19 April
ROCK & DANCE PARTY : SMALL HALL-KARAOKE NIGHT
МНОГО МУЗИКА, МНОГО ХИТОВЕ И МНОГО НАСТРОЕНИЕ

Monday, 21 April
CLASSIC ROCK NIGHT
Отново връщаме едно много харесвано парти

Tuesday, 22 April
ROCK&POP NIGHT
Освен любимите си рок групи ще можете да чуете някои от големите имена в поп музиката.

Wednesday, 23 April
THREE IN A ROW
Ако искате да чуете три последователни хита на любимата си група това е вечерта.

Thursday, 24 April
THE BEST OF 70’s 80’s 90’s
THE BEST OF 70’s 80’s 90’s с DJ който най-много разбира от тази музика ДАНЧО “СТЪЛБИЦАТА” и всички видове уиски са 40лв за бутилка. Без отлежалите разбира се.

Friday, 25 April
DANCE & ROCK NIGHT : SMALL HALL - KARAOKE NIGHT
Karaoke Night @ RocknRolla

Saturday, 26 April
ROCK & DANCE PARTY : SMALL HALL-KARAOKE NIGHT
МНОГО МУЗИКА, МНОГО ХИТОВЕ И МНОГО НАСТРОЕНИЕ

Monday, 28 April
CLASSIC ROCK NIGHT
Отново връщаме едно много харесвано парти

Tuesday, 29 April
ROCK&POP NIGHT
Освен любимите си рок групи ще можете да чуете някои от големите имена в поп музиката.

Wednesday, 30 April
THREE IN A ROW
Ако искате да чуете три последователни хита на любимата си група това е вечерта.

Thursday, 01 May
THE BEST OF 70’s 80’s 90’s
THE BEST OF 70’s 80’s 90’s с DJ който най-много разбира от тази музика ДАНЧО “СТЪЛБИЦАТА” и всички видове уиски са 40лв за бутилка. Без отлежалите разбира се.

Friday, 02 May
DANCE & ROCK NIGHT : SMALL HALL - KARAOKE NIGHT
Karaoke Night @ RocknRolla

Saturday, 03 May
ROCK & DANCE PARTY : SMALL HALL-KARAOKE NIGHT
МНОГО МУЗИКА, МНОГО ХИТОВЕ И МНОГО НАСТРОЕНИЕ

Monday, 05 May
CLASSIC ROCK NIGHT
Отново връщаме едно много харесвано парти

Tuesday, 06 May
ROCK&POP NIGHT
Освен любимите си рок групи ще можете да чуете някои от големите имена в поп музиката.

Wednesday, 07 May
THREE IN A ROW
Ако искате да чуете три последователни хита на любимата си група това е вечерта.

Thursday, 08 May
THE BEST OF 70’s 80’s 90’s
THE BEST OF 70’s 80’s 90’s с DJ който най-много разбира от тази музика ДАНЧО “СТЪЛБИЦАТА” и всички видове уиски са 40лв за бутилка. Без отлежалите разбира се.

Friday, 09 May
DANCE & ROCK NIGHT : SMALL HALL - KARAOKE NIGHT
Karaoke Night @ RocknRolla

Saturday, 10 May
ROCK & DANCE PARTY : SMALL HALL-KARAOKE NIGHT
МНОГО МУЗИКА, МНОГО ХИТОВЕ И МНОГО НАСТРОЕНИЕ

Monday, 12 May
CLASSIC ROCK NIGHT
Отново връщаме едно много харесвано парти

Tuesday, 13 May
ROCK&POP NIGHT
Освен любимите си рок групи ще можете да чуете някои от големите имена в поп музиката.

Wednesday, 14 May
THREE IN A ROW
Ако искате да чуете три последователни хита на любимата си група това е вечерта.

Преди четири години в София отвори врати първият рок бар след дългогодишната инвазия на чалгите. За този период заведението не само се утвърди като едно от водещите в София, но и показа, че не всичко е чалга и че има и хора, които искат да слушат друга музика и да се забавляват нормално. Както писа един клиент \" едно от малкото заведения, в което можеш да видиш толкова усмихнати лица\". Липсата на позьорство, непринудената атмосфера и хубавата музика веднага бяха оценени и от чужденците, които станаха голяма част от редовните ни клиенти. Това е място за хората, които искат в уютна обстановка да изгледат концерта на любимия си изпълнител, мача на любимия си отбор, да потанцуват или просто да послушат хубава музика с бутилка бира без това да наруши сериозно ежедневния им бюджет. Ако обаче решат да изпробват и певческите си заложби то за целта е обособена специална зала за караоке, където скритите таланти могат пълноценно да се изявят. Много хора биха ни обвиняват, че пускаме само хитове и музиката е прекалено мека. Както обаче подсказва името на заведението ние сме рок клуб, а не метъл и ако сте почитатели на траш и блек метъла това не вашето заведение. Ако обаче сте истински рок фенове при нас бихте се забавлявали до зори. Общият капацитет на заведението е 500 човека, но възможността за разделяне на отделни зали го правят подходящо за партита дори и за 50. Rock’n’Rolla е различният избор за хората на които им е писнало от поредното ново чалга заведение